• Ново
Mersen 30321R 600V 30A Сп Осигурач Блок, 10-Пакет
zoom_in

Mersen 30321R 600V 30A Сп Осигурач Блок, 10-Пакет

DEN 2804.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Стандард.Чаша Полна Поликарбонат Тело. 1 Pole.Class Cc Осигурач.Осигурач Напон Оценка 600 Vac.Од Производителот Mersen 30321 R 600 V 30 A Сп Осигурач Блок, Джудже Осигурач Блок, Стандард, Стакло Исполнет Поликарбонат Тело, 1 Поле, Класа Cc Осигурач, Осигурувачот Напон Оценка 600 Vac, Осигурувачот Тековна Оценка 30 Ampere, Жица Големина 14 До 10 Awg (Бакар), под Притисок Плоча Со Брз Поврзете Терминал, Клип Калај Позлатен Бакарни Легури, Одобрување Ул, Адс 6225.

Избор на купувачот..