• Ново
Смешни Фламинго Кафе Кригла Сет од 2, Роден е да се издвоите Керамички Новина Керамичка Чаша за Млеко Cappuccino Чај Топло Какао, Одличен Подарок за Пријателите и Семејст
zoom_in

Смешни Фламинго Кафе Кригла Сет од 2, Роден е да се издвоите Керамички Новина Керамичка Чаша за Млеко Cappuccino Чај Топло Какао,

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени со висок степен на stoneware керамички, 15oz.Ласерски-врежани дизајн, Ласерско гравирање е постојана.Lead-free, микробранова безбедно и машина за миење садови безбедно.Совршен подарок за семејството, пријател, канцеларија, на Божиќ или на денот на Благодарноста.Наш основен принцип е да се продаде висок квалитет и уникатни производи.

Избор на купувачот..