• Ново
TRIWONDER Хидратација Пакет Ранец Против Делукс Marathoner Трка Хидратација Вест Вода Пакет
zoom_in

TRIWONDER Хидратација Пакет Ранец Против Делукс Marathoner Трка Хидратација Вест Вода Пакет

DEN 1031.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

⚠️ ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ГРАДИТЕ ОБЕМОТ НА СЛИКА 4 ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ !. ⚠️ Продавачот Гаранција - Ние нудиме 18 Месеци Гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку производот има било кој квалитет на прашања. ⚠️ ОВАА ВЕРЗИЈА Е ХИДРАТАЦИЈА ВЕСТ САМО, НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ВОДА МОЧНИОТ МЕУР ИЛИ ШИШИЊА СО ВОДА. ✅ ДИШЕ + ПРИЛАГОДЛИВИ Меки и тенки мрежа баласт на хидратација вест за оптимална удобност и апсорбираат потта поефикасно.Флексибилни прилагодливи ремени помош трка вест гушнавте вашето тело убаво. ✅ ЛЕСНИ Ultralight хидратација пакет со широк и дише рамо ремени се дистрибуираат тежина ефикасно, го намалува силата потрошувачка.Велосипедизмот ранец ви обезбеди со max поддршка и мин товар. ✅ СУПЕР ЏЕБ Ќе можат да носат сè што ви треба со вода ранец.Супер џеб дизајн кој вашиот шише за вода, телефон, копчиња, храна може лесно да се чуваат во предниот пакет џебови, и мочниот меур или други предмети може да се одржи во задниот еден. ✅ ГОЛЕМА АПЛИКАЦИИ Со водоотпорен и здрав вода вест има за цел да го придружува вашата посета на Џогирање, Работи, Маратон, Пешачење, Качување, Велосипедизам, Одење, Backpacking, итн.Triwonder хидратација ранец е секогаш да биде тука за вас.Низок профил вест изграден специјално за ултра работи.Големи holed mesh ткаенини контури и се согласува да вашето тело, исто така, фитили далеку влага и суши брзо.На хидратација пакет е навистина голем за маратон трка.Главен магацин - пакување од 1,5 Л вода мочниот меур.Патент складиште може да се смести во телефонот под 6in или копчињата.Литургија магацин - одговара за 500ml мека вода во шишиња.Со еластична висат тока за пешачење столбови.Slide (слајд)-прилагодливи sternum ремени, половината ремени подобрување одговара и го намалува отскокнување.Рефлексивни лента наменета за безбедност ноќ работи.Мазна и анти- ' рѓа трка вест патент.Доаѓа со мали свирче како подарок.TRIWONDER ХИДРАТАЦИЈА ВЕСТ.Оди надвор и да бидат во близина на природата е дека зошто TRIWONDER постои.Отворено е извршување на авантура со целото тело, да се релаксираат, и нашата вода вест има за цел да обезбеди погодности за вашите авантури на отворено.Само уживајте во вашиот патување и добро стане вашата поддршка.Биде вашиот партнер, бидете на вашиот оклоп. ^О^.

Избор на купувачот..