• Ново
Нуркање Светилка, Батерија 7 Осветлување Режими на Подводна Фотографија Светлото 3 Светлина Бои за Риболов за Кампување за Лов
zoom_in

Нуркање Светилка, Батерија 7 Осветлување Режими на Подводна Фотографија Светлото 3 Светлина Бои за Риболов за Кампување за Лов

DEN 2397.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[3 Бои и 7 Режими] 3 видови на светлина бои, 7 видови на осветлување сцени, за да ги задоволат вашите потреби во различни сценарија.Авијација алуминиум материјал, тешко оксидација третман на школка може да се спречи seawater корозија. [Ниска Моќност за Заштита] Увезени чип, постојан струја вози кола, единствена безбедност амбиент, во голема мера се подобри безбедноста на професионални microcomputer чип моќ индикатор и ниска моќност за заштита на функцијата. [Камера Заградата Дупка Дизајн] подводниот фенерче е опремен со камера заградата дупка дизајн, можете да го користите заградата да се поправи светло на камера, што е погодно за вас да ги користите. [Широк Апликации] Ова се нурне факелот е погодна за нуркање, подводни осветлување, исто така, може да се користат за риболов, лов, подводни, риболов, спасување, кампување, кампување, итн. [Професионална Фотографија, Пополнете Светлина] Ra95 боја рендерирање индекс, исто така опремен со црвени и сини помошни извори на светлина за да навистина го осветлуваат на оригинални бои на подводни објекти.Функција : 1. [Професионална Фотографија, Пополнете Светлина] Ra95 боја рендерирање индекс, исто така опремен со црвени и сини помошни извори на светлина за да навистина го осветлуваат на оригинални бои на подводни објекти.2. [Ниска Моќност за Заштита] Увезени чип, постојан струја вози кола, единствена безбедност амбиент, во голема мера се подобри безбедноста на професионални microcomputer чип моќ индикатор и ниска моќност за заштита на функцијата.3. [3 Бои и 7 Режими] 3 видови на светлина бои, 7 видови на осветлување сцени, за да ги задоволат вашите потреби во различни сценарија.Авијација алуминиум материјал, тешко оксидација третман на школка може да се спречи seawater корозија.4. [Камера Заградата Дупка Дизајн] подводниот фенерче е опремен со камера заградата дупка дизајн, можете да го користите заградата да се поправи светло на камера, што е погодно за вас да ги користите.5. [Широк Апликации] Ова се нурне факелот е погодна за нуркање, подводни осветлување, исто така, може да се користат за риболов, лов, подводни, риболов, спасување, кампување, кампување, итн.Како да го Користите : 1. Контрола на светлината се префрлите и на владата преку копчето на светло.2. Тоа може да се совпадне со заградата да се инсталира на производот на камери и други производи.3. USB полнење можете да користите монета (не се вклучени) за да го отворите поклопецот на батеријата и надополнување.Спецификација : Предмет Тип : Нуркање Flashlight Material : Авијација Aluminum Lamp Носителот Дијаметар : Прибл. 60mm / 2.4 in Lamp Тело со Дијаметар : Прибл. 60mm / 2.4 in Lamp Должина : Околу. 134mm / 5.3 in Weight : Прибл. 8.

Item Type:
Diving Flashlight
Material:
Aviation Aluminum
Lamp Holder Diameter:
Approx. 60mm / 2.4in
Lamp Body Diameter:
Approx. 60mm / 2.4in
Lamp Length:
Approx. 134mm / 5.3in
Weight:
Approx. 8

Избор на купувачот..