• Ново
Makartt Поли Помине Продолжување Гел 30ML Бејби Блу Пакет Со Двојна Форми Помине Форми wih Природен Крива Помине Проширување на Системот за Поли Гел на Ноктите
zoom_in

Makartt Поли Помине Продолжување Гел 30ML Бејби Блу Пакет Со Двојна Форми Помине Форми wih Природен Крива Помине Проширување на Системот

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бебе Сини Помине Продолжување : Ова 30 ML цевка на ноктите продолжување гел е убава електрично сина, совршен за да биде боја на ноктите гел со други помине опрема, погодна за создавање на ноктите проширување во поинаква форма да се Создаде движат помине изгледа дома со оваа евиденција на blue поли гел.Долготраен Ефект : Makartt продолжување гел ноктите ќе траат до околу еден месец или подолго, со соодветна нокти првично (поднесување, буферирање, и чистење ).Што повеќе, што може да се рефил вашиот ноктите за секои две недели кога новиот cuticle област расте.Посилни, повеќе флексибилен, полесно да го контролираат од други помине продолжување гел производи.Прави вашите нокти да изгледаат шармантна, со прилично должина и елегантност.Се создаде Продолжување Помине Уметност од страна на Вашиот Сопствен : лесен и лесно за вас да се создаде помине уметност продолжување апликација, поли продолжување гел.Можете исто така да се применуваат други гледа со мешање убавина украси, блеска, rhinestones и слично, едноставно создавање колку брилијантен стил како што мислите.Брз и Лесен за Употреба : Makartt поли помине продолжување гел ќе трае околу еден месец или подолго, со соодветна нокти првично (поднесување, буферирање, и чистење ).Она што се' s повеќе, со лизга решение може да се направи форма лесно.Без никаков напор глајд модели продолжување помине во место за совршено обликувани нокти, ги елиминира триење за влечи-слободен shaping.Па помине продолжување гел може да биде искористена и форма на двоен форми непречено.Makartt 120 компјутери/случај Помине Двојна Форми wih природен крива се одлични за поли помине продолжување гел ноктите уметност.Овие нокти калапи се направени од високо квалитетна ABS пластика,салон ефект, еднократно.Со совршена должина и умерена дебелина со Скали,тие се лесно да се примени.

Избор на купувачот..