• Ново
Џокер Рака Врежан Лов Џеб Преклопен Нож NC141, Диви Машки Мотив, Елен Еленов се Справи и 3.35 инчи Нож, Вклучува Обвивка, Риболов Алатка, Лов, Кампување и Пешачење
zoom_in

Џокер Рака Врежан Лов Џеб Преклопен Нож NC141, Диви Машки Мотив, Елен Еленов се Справи и 3.35 инчи Нож, Вклучува Обвивка, Риболов

DEN 420.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки челик MOVA-1.4116 со цврстина на 55 - 57 HRC.Сечилото големина 3.34 инчи со сатенски финиш.Елени рог се справи.Сечилото ширина 0.90 инчи со дебелина од 2,5 mm.Вкупната тежина на нож : 60 гр.Спорт ножеви и виткање ножеви на џокер фабрика се сите произведени во Шпанија во рачно изработени начин за повеќе од 30 години, да се грижи за повеќе детали и за обединување на традиционалното занаетчиство со најсовремените технологии Џокер произведува секој од нејзините парчиња токму со рака, да се биде водечки шпански производител во овој сектор,да имаат еден од најголемите движи на прибор за јадење од сите видови, како што се Арапските ножеви, ножеви за опстанок, bushcraft ножеви, лов ножеви, итн.Спецификации : Класичен рачно резбани преклопен нож Бренд име : Џокер Модел : Macho Montés Референца : NC141 Дизајниран и Произведен во Albacete (Шпанија) Челик : Инокс MOVA 1.4116 Цврстина : 55 - 57 HRC Рачка : Точка на Елени рог врежан Пролет : Покрив плочка украсени со палка на Ножот совет : Пад Точка Сатенски Финиш Лист Нож Должина : 3.34 inchess Сечилото ширина : 0.90 инчи Сечилото дебелина : 2,5 mm Тежина на ножот : 60 гр Презентација : Луксузни случај.

Избор на купувачот..