• Ново
Joie Жените Satomi
zoom_in

Joie Жените Satomi

DEN 1008.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Суво Чистење Само.Се сечат во една суптилна мешана лента за тоа речиси на неутрален ефект.Тоа е ваш избор дали ќе се облекуваат нагоре или фустан надолу.Хартија-тенка во рамо-пасење брод вратот, ова е врвот за денови на сонце (дури и ако тоа е само вашиот ручек пауза).

Избор на купувачот..