• Ново
Подводни Камп Светло,15 x L2 Светла LED Нуркање Светло Алуминиум Легура Подводни Видео Фотографија Факелот
zoom_in

Подводни Камп Светло,15 x L2 Светла LED Нуркање Светло Алуминиум Легура Подводни Видео Фотографија Факелот

DEN 2572.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нуркање Светло:Усвојување на премиум LED монистра, супер светло, дури и ако се користи подводни.Водоотпорен Светло:, исто Така, може да се користи како фотографија, пополнете светлина погодно за снимање, помагајќи ти да се фати повеќе јасни и живописни слики или видео записи.Нуркање Фотографија Светло:Извонредна водоотпорен особина, водоотпорен длабочина достигнува 100, што направи ти остатокот увери користите подводни.Водоотпорен Рака Факел Подводни Светло:Постојат два прекинувачи за лесно конверзија на бела светлина, црвено светло сина и светло, повеќе осветлување начини за вас да се постави.Водоотпорен Нуркање Светло :Со заградата погодно за носење и приложување на други уреди.Опис : Ова нуркање фенерче е интеграција на бела, црвена, сина светлина боја LED монистра, супер-светли, зрачењето агол можат да стигнат до 120 степени, долг животен пат.Водоотпорен длабочина е до 100m, исто така, може да биде како фотографија, пополнете подводни светлина, многу пожелно подарок за вас!Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Школка Материјал : Алуминиум Легура Леќа Материјал : Премиум PC Производ во Боја : Црна 2 прекинувач : 1 вклучете 15 x XM-L2 LED 3 НАЧИНИ : Висока средна Ниска 1 вклучете 3 начини : 6 x црвени led - 6 x сини led - СОС Светилка монистра : 27 LED светилка монистра (15 бела XML2 + 6 x XPE црвена + 6 x ЈП сино) Напојување : 4 х батерија 18650 (Не се вклучуваат на батеријата) LED живот : Повеќе од 100,000 часа Водоотпорен ниво : Подводни 100 метри Големина : 12.6 x 6.4 x 5.2 cm / 4.96 x 2.52 x 2.05 инчен (appr.) Карактеристики : 1. Три режими на левата и четири начини на правото.Три режими на бела светлина на лево : силна светлина-медиум светлина-на слаба светлина; Четири начини на правото : црвено светло-црвено светло флеш-сина светлина двојно-кликнете на црвено светло пукна флеш 2. Максимална осветленост : бела светлина (пополнете светлината) 18000 lx, 6 x црвено XP-E R5 LED (бранова должина 620nm, максимална 900 lx) 6 x сина (бранова должина 410nm, максимално 700 lx) Пакување Листа : 1 x LED Нуркање Светло (Не се вклучуваат на батеријата) 1 x Заградата се Залагаме за светлото 1 x Шрафцигер.

Избор на купувачот..