• Ново
NesRabbit Батерија Помине Прашина Колектор, Преносни Помине Прашина Extractor Вшмукување Фан, Прилагодлив Вшмукување Помине Прашина Колектор со Круг Knob & Led Светилка, Нокти
zoom_in

NesRabbit Батерија Помине Прашина Колектор, Преносни Помине Прашина Extractor Вшмукување Фан, Прилагодлив Вшмукување Помине Прашина

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Батерија помине со правосмукалка, Стилски изглед, лесно да се носат.Има LED светло, на врвот, кој го прави визуелна смисла појасна кога полирање на ноктите.Круг knob дизајн, можете да го вклучите со правосмукалка и прилагодете ја брзината на правосмукалка во исто време, што е повеќе погоден за употреба.Обезбедува повеќе излезни порти, вклучувајќи USB интерфејс, ТИП‑C интерфејс, и полирање пенкало интерфејс, така што ќе можат да ја наплатат другите уреди кога полирање на ноктите.Силна вшмукување, нема потреба да се грижите доволно вшмукување на моќ во било каква употреба сцена, тоа лесно може да ги апсорбира сите видови на прашина, прашина, confetti, итн.чувајте ги вашите работа површина чистење на сите времиња.Ниско ниво на бучава кога моторот работи, не е лесно да се загрее.Силна заклучување сила помага да се избегне лабава делови за време на работата, ви даваат безбедно и ефикасно nailing искуство.Ова е издржлив led светилка, долготрајни.На цревото на светилка е флексибилен, можете да наместите различни агли.Тоа може да ви обезбеди со подобро работно место, понатамошно подобрување на работа ефикасност.Спецификација : Име на Производ : Ноктите Вакуум Cleaner Size : 7.5 cm*28cm*17cm Power : 40 WSpeed : 4500rpm Feature : Ладење на воздухот штекер дизајн, со користење на високо-моќ фан да брзо се апсорбира помине scraps Large-капацитет на батеријата, може да биде изваден, мулти-функција и лесно да се carry Strong вшмукување моќ за прочистување на воздухот, силен вшмукување енергија : на прашина собирање површината е широк и не навлегла прашина, и чист воздух intercepts прашина particles Separate висока густина на филтерот, која може да се користи, расклопуваат и измиени да се спречи секундарната загадување.Не consumablespackage вклучува : Помине со правосмукалка x1 Your задоволство е нашата единствена желба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не да дознаете за нашите производи, или можете да контактирате со нас.

Product Name:
Nail Vacuum Cleaner
Size:
7.5cm*28cm*17cm
Power:
40W
Speed:
4500rpm
Feature:
Cooling air outlet design, using high-power fan to quickly absorb nail scraps :
Large-capacity battery, can be unplugged, multi-function and easy to carry :
Strong suction power to purify the air, strong suction power:
the dust collection surface is wide and does not run off dust, and the clean air intercepts fine dust particles
Separate high-density filter, which can be reused, disassembled and washed to prevent secondary pollution. No consumables :
package includes:
Nail vacuum cleaner x1 :
Your satisfaction is our only wish. If you have any questions about our products, you can contact us to learn about our products, or you can contact us :

Избор на купувачот..