• Ново
Патникот Страна Огледало за Хонда Фит, Црна, PTM, Foldaway, Моќ
zoom_in

Патникот Страна Огледало за Хонда Фит, Црна, PTM, Foldaway, Моќ

DEN 1154.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Патникот страна Огледало, тестирани за да се вклопи и функција како оригиналот, ги Исполнува или го надминува ОЕМ стандарди.Огледало стакло е моќ прилагодливи.OE-да се спореди жици се подигнат/ врска (не "pigtail" конектор) за кавга-бесплатно инсталација.Прирачник за виткање за дополнителни царинење.Патникот Страна Огледало за Хонда Фит.Црна и paintable.Foldaway.Моќ.Огледало стакло е моќ прилагодливи.Конвексни Леќа.Огледало стакло нема греење способности.Прирачник за виткање за дополнителни царинење.Огледало нема претвори сигнал.Домување заврши Црна PTM.

Избор на купувачот..