• Ново
Shiatsu Масажа Столици со Полно Тело и регулируема Облегалка Нулта Гравитација Масажа Стол Електрични со Вграден-во Срцето Нога Ролери Воздух Масажа Лесно да се Движи
zoom_in

Shiatsu Масажа Столици со Полно Тело и регулируема Облегалка Нулта Гравитација Масажа Стол Електрични со Вграден-во Срцето Нога Ролери

DEN 4799.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★【Нулта Гравитација Масажа Стол】На нулта гравитација режим е општата функција на масажа стол.Но, нашата нулта гравитација режим е поблиску до дното, која може целосно да се опуштите целото тело во сосема опуштено тело.На левата страна на контролниот панел со полнење преку USB порт, можете да го користите вашиот масажа стол за да го полните телефонот и други електронски производи.масажа стол нулта гравитација масажа стол целосна масажа на телото стол. ★【Хуманизирано дизајн на пакување】 Нашите масажа стол усвојува подели на три-кутија за пакување, со што се намалува обемот на производот и тежината на поединечни пакувања, со што се намалува можноста за проблеми за време на транспорт, така што нашите производи може да биде повеќе удобен и сигурен.Испратено во вашиот дом.целосна масажа на телото стол нулта гравитација масажа стол. ★【Лесно Да се Движите】 единствена бебе оддел облик се совпаѓа со две цевките на дното, што ги прави масажа стол изгледа многу посебен и лесно да се движите.Ако треба да се поправи масажа стол, само завртка knob на десната страна на долниот лев воланот на десно.Можете да ја задржи масажа стол уште.нулта гравитација масажа стол целосна масажа на телото стол за масажа стол. ★【Функционална Разновидност】Три ниво на енергија назад масажи, контролирани греење, прилагодлив airbag функција, осум фиксна точка модул масажи, и 3 различни автоматски масажа методи се дизајнирани за да ви даде повеќе соодветни масажа искуство.Вклучувајќи специјални протега програми за полно тело, истегнување, dual нога ролки на нозете област се погодни за повеќето,но исто така можете да го изберете моќ брзина и airbag притисок за да го контролирате вашиот сопствен масажа.shiatsu масажа стол целосна масажа на телото стол м. ★【Што Ќе ја Доби】 Ние гарантираме дека ќе ви се допадне оваа масажа стол.Ако не сте задоволни со оваа масажа стол, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви даде 100% наплата!Ако имате било какви прашања за масажа chari, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате!shiatsu масажа стол целосна масажа на телото стол нулта гравитација масажа стол.Кога имате стол за масажа во вашиот дом, на начин на живот ќе се промени многу.Кога ќе се вратите дома по стресна, исцрпени ден, можете да уживате половина час масажа на телото на масажа стол.Може да се земе од вашиот телефон, започнете со сурфање на интернет, пребарување на вести што се случи во еден ден, но ќе најдете дека телефонот нема власт, така што го презеде телефонски кабел за податоци од вашиот џеб и поврзан на USB на левата страна на масажа стол.Полнење порта е доста удобен.

Избор на купувачот..