• Ново
Yanluo Бар Производство од не ' Рѓосувачки Челик 316 Barb Фитинг Спојка/Конектор 5/16inch Црево ID X 1/4inch Машки за NPT Воздух Гориво Вода Обично (Боја : Пакување од 25)
zoom_in

Yanluo Бар Производство од не ' Рѓосувачки Челик 316 Barb Фитинг Спојка/Конектор 5/16inch Црево ID X 1/4inch Машки за NPT Воздух

DEN 2011.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Materies : Нерѓосувачки Челик 316. Нето Тежина : 14.7 g/pc.Тип : Машки x Црево Barb.Цевки ID : 5/16inch, Нишка : 1/4inch NPT Машки.Издржливи и висок стандард на лентата за производство класа 150 нерѓосувачки челик 316 бодликава монтирање конектор.Features Materies : Нерѓосувачки Челик 316.Net Тежина : 14.7 g/pc.Тип : Машки x Црево Barb.Цевки ID : 5/16inch, Нишка : 1/4inch NPT Машки.Издржливи и висок стандард на лентата за производство класа 150 нерѓосувачки челик 316 бодликава монтирање конектор.Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.Пакет Included5 или 25pcs Машки x Црево Barb за вашиот избор.Добредојдовте на нашиот shop Wish ќе пријатен шопинг искуство.

Избор на купувачот..