• Ново
Маснотии Спојка Маснотии Фитинг Асортиман, Трајни Маснотии Фитинг Отстранување Алатка Маснотии Фитинг Комплет Маснотии Брадавица, за Премачкување Пиштоли Механи
zoom_in

Маснотии Спојка Маснотии Фитинг Асортиман, Трајни Маснотии Фитинг Отстранување Алатка Маснотии Фитинг Комплет Маснотии Брадавица,

DEN 326.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Инсталиран на топол воздух пиштоли за монтажа и демонтирање електрични елементи со различни големини.Најлесен начин да механички подмачкување, за поврзување помеѓу металните пиштоли и механичка опрема.Отпорна на висока температура, нема истекување, удобен да го замени.Главно погодни за топол воздух пиштоли кои се опремени со дијафрагмата пумпа.Направен од висок квалитет на метални материјали, која е висока цврстина, висока јачина, отпорни на абење и долг животен век.

Избор на купувачот..