• Ново
FCYIXIA Проекција на Екранот 100inch 120inch 16:9 Преносни Свитлива Пред Заден систем за домашно Кино на Отворено Филм Ѕид Бела Проектор Проекција на Екранот за Проектор (Голем
zoom_in

FCYIXIA Проекција на Екранот 100inch 120inch 16:9 Преносни Свитлива Пред Заден систем за домашно Кино на Отворено Филм Ѕид Бела Проектор

DEN 11170.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Канцелариски ,Домашен Театар и Кино ,Игра ,Забава ,Отворено Филм ,Кампување итн.Лесно користење и Семејството Уживање.Проекторот и на екранот е линеарен, а публиката е во предниот дел.Агол на гледање е околу 30-40°.Најдобар агол на гледање е околу 0 - 20°.Овој Екран усвојува висока густина влакна материјал, без мирис, без штета за човечкото тело.Главната Боја : Бела со црни.Канцелариски ,Домашен Театар и Кино ,Игра ,Забава ,Отворено Филм ,Кампување итн.Лесно користење и Семејството Уживање .Проекторот и на екранот е линеарен, а публиката е во предниот дел.Агол на гледање е околу 30-40°.Најдобар агол на гледање е околу 0 - 20°.Овој Екран усвојува висока густина влакна материјал, без мирис, без штета за човечкото тело.Екран во боја : White Screen Сооднос : 16 : 9 Изборен:големина на Екран : 100inch 16 : 9 (2.21 m x1.24m)големина на Екран : 120inch 16 : 9 (2.65 м x1.59m)Пакет се вклучуваат : 1 x проектор screen Notice : 1.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.2.Не Retail Package.3. Поради monitor settings и осветлувањето, боите може да се разликува малку од останатите фотографии.

Избор на купувачот..