• Ново
Бања & Блум СЕПТЕМВРИ DIFFUSER МАСЛО Вредност Пакети DHL Express 100ML СЕТ (Пакети на 8) Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]
zoom_in

Бања & Блум СЕПТЕМВРИ DIFFUSER МАСЛО Вредност Пакети DHL Express 100ML СЕТ (Пакети на 8) Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати

DEN 16272.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✂ Оттука, 12 различни мириси на Бања&Блум се инспирирани од едно село на Франција, кои ни дозволуваат да се визуелизира на промени со текот на времето во една година. ✂ Згора на тоа, кога мислиме на мирис, Франција ќе биде прв покажува нагоре во нашиот ум. ✂ Бања&Блум има создадено 12 различни мириси презентирање на амбиент на природата во секој месец од годината. ✂ Оваа група е за : Бања & Блум СЕПТЕМВРИ DIFFUSER МАСЛО 100 ML СЕТ.Овој сет е вклучена со : 1.)Бања & Блум СЕПТЕМВРИ DIFFUSER МАСЛО 100 ML ПОСТАВИТЕ Бања&Блум има создадено 12 различни мириси презентирање на амбиент на природата во секој месец од годината.Згора на тоа, кога мислиме на мирис, Франција ќе биде прв покажува нагоре во нашиот ум.Оттука, 12 различни мириси на Бања&Блум се инспирирани од едно село на Франција, кои ни дозволуваат да се визуелизира на промени со текот на времето во една година.Луѓето, исто така, имаат едноставен живот, но удобен и среќен.Ве молиме придружете ни се за нови искуства и да се создаде среќа во текот на целата година.Сладок мирис на Ирис, Magnolia и Gardenia цвеќе создава атмосфера што укажува на промена на темпото од лето кон есен.Подготовка себе за новата сезона самоуверено и светло.Бања & Блум En Toute Saison diffuser е направен од не-токсични и био-degradable состојки.Тоа го исполнува вашиот простор за живеење со нашиот единствен мирис и остава само една весела и релаксирачка атмосфера на вашиот ум и душа.Нека Бања & Блум ви донесе среќа во текот на годината круг за вашиот животен стил.Насоки : Прелива diffuser масло во чаша / керамички сад.Место сите трската во сад за да го апсорбира масло.Потоа, флип како трската и местото сува страна на трската во сад.Нека diffuser се шири вашиот простор.Големина : 8x10x17cm.Количина : 8 Пакети.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Избор на купувачот..