• Ново
Нови Јавор Дрво 1/4 x 1/2 x 24 (15 Pack), НА-0348IES Дрво Занает Резерви со InnaBest
zoom_in

Нови Јавор Дрво 1/4 x 1/2 x 24 (15 Pack), НА-0348IES Дрво Занает Резерви со InnaBest

DEN 2615.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Идеален за разни апликации вклучувајќи палуби, игра поставува, уредување и други отворено проекти каде граѓа е изложен на елементи.Одржува убавината и структурните интегритетот со лесно одржување.Направен во САД.Кога се користи правилно тоа е и безбеден и еколошки. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако имате било каков проблем со производот,само нас контакт и ние ќе наплата или да го замени.Совршен за Дрво Изработката и специјализирани машини за проекти како intarsia, музички инструменти, пломба парчиња од сите видови, скролувајте видов уметност, накит и накит, кутии, shaker кутии, кадрирање, антички автомобил rebuilds, уметност дисплеи, на тротоарите, инлеи, патка повици, рачки, итн.Идеален за разни апликации вклучувајќи палуби, игра поставува, уредување и други отворено проекти каде граѓа е изложен на елементи.Кога се користи правилно тоа е и безбеден и еколошки.Третирани дрво обично е уште мокра, кога неговата доставуваат до работно место.Како што се суши, треба да се очекува малите промени во ширина и должина.Како граѓа суши, тоа може да се подели, куп и да искриват.Ова е повеќе веројатно да се случи да се појават во долниот одделение одбори, каде јазли и нерамна зрна се веќе присутни.Секое парче на граѓа е уникатен и носи физички карактеристики кои може да го содржат следново : јазли, warping, собирање, оток и/или разделување.Одржува убавината и структурните интегритетот со лесно одржување.Направен во САД.

Избор на купувачот..