• Ново
Бакнеж Ноктите Комплет Бакнеж Гел Фантазија Подготвени Да се Носат Вештачки Нокти Fanciful Kgn01 Колекција 24 Смета Голи/Искра Средна Должина (Пакување од 2)
zoom_in

Бакнеж Ноктите Комплет Бакнеж Гел Фантазија Подготвени Да се Носат Вештачки Нокти Fanciful Kgn01 Колекција 24 Смета Голи/Искра Средна

DEN 439.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бакнеж гел фантазија подготвени да се носат гел ноктите. 24 Ноктите, на Нето-wt. 2 g (.7oz.) Пинк Гел Ноктите лепак, 24 мега-лепило картички, мини датотека, нокти stick & инструкции.Неверојатни гел сјај ултра sooth заврши.До 7-ден се носат.БАКНЕЖ Гел Фантазија Гел Ноктите Fanciful Комплет Средна Должина.

Избор на купувачот..