• Ново
Reokoou Жените Маскирани Суичери Комплетна Поштенски Џеб Качулка Јакна Лесни Секојдневен Лабава Зимско Палто за Жени
zoom_in

Reokoou Жените Маскирани Суичери Комплетна Поштенски Џеб Качулка Јакна Лесни Секојдневен Лабава Зимско Палто за Жени

DEN 69.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плакарот главен // Долги Ракави Качулка со Плус Големина. ✦ Карактеристики : Маскирани/Pullover/Комплетна Поштенски До Дуксери/Патент Суичери за Жените/Drawstring Дуксери Дизајн/Прилагодливи Drawstring Јака/Туника Lenght-Доволно Долго за да се носат со leggings. ✦ Ocassion : Оваа качулка дебелина е совршен за Есен/топла зимска/летна ноќ и пролет,можете да го носат на работа, околу куќите, прошетка на вашето куче, прави јога, бидејќи тоа е многу лесен и пренослив.тоа е голем подарок идеја за одмор.Можете да одат со речиси ништо за секоја прилика. ✦ Големина : ве Молиме внимание на големината на табелата во опис на производот, одберете ја големината според тоа.големина на табелата не е наш, НЕ КОРИСТАТ !!!. ✦ Облека Нега : Машина За Миење Ладно /Не Кајгана /Сува Ниска.Големина на Табела : Големина : S НАС : 4 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.80" Sleeve : 60cm/23.62" Рамо : 40cm/15.75" Должина на : 67cm/26.38"Големина : M НАС : 6 ЕУ : 36 Биста : 100cm/39.37" Sleeve : 61cm/24.02" Рамо : 41cm/16.14 и делови" Должина на : 68cm/26.77"Големина : L НАС : 8 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94" Sleeve : 62cm/24.41" Рамо : 42cm/16.54" Должина на : 69cm/27.17"Големина : XL НАС : 10 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52" Sleeve : 63cm/24.80" Рамо : 43cm/16.93" Должина на : 70cm/27.56"Големина : XXL НАС : 12 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09" Sleeve : 64cm/25.20" Рамо : 44cm/17.32" Должина на : 71cm/27.95"Големина : XXXL НАС : 14 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67" Sleeve : 65cm/25.59" Рамо : 46cm/18.11" Должина на : 72cm/28.35"Големина : XXXXL НАС : 16 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24" Sleeve : 66cm/25.98" Рамо : 47cm/18.50" Должина на : 73cm/28.74"Големина : XXXXXL НАС : 18 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.82" Sleeve : 67cm/26.38" Рамо : 48cm/18.90" Должина на : 74cm/29.13".

Избор на купувачот..