• Ново
Dove Мажите+Грижа 2-во-1 Утврдувањето на Шампон + клима уред, Целосна Грижа, 12 Унца (Пакување од 2)
zoom_in

Dove Мажите+Грижа 2-во-1 Утврдувањето на Шампон + клима уред, Целосна Грижа, 12 Унца (Пакување од 2)

DEN 419.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Dove Мажите + Грижа Haircare.Утврдувањето 2 во 1 Шампон + средство за смекнување на косата.Комплетна Нега - Со Кофеин + Климатизација Actives.За Коса & Скалпот Care.Net Wt. 12 FL МЛ (355 мл) По Шише - Пакување од 2 Шишиња По Количество Нареди.Dove Мажите + Нега на Утврдувањето на 2-во-1 Шампон + средство за смекнување на косата во Комплетна Нега За Коса & Скалпот (Нето-Wt. 12 FL МЛ За Шише).Пакување од 2 Шишиња По Количество Нареди.

Избор на купувачот..