• Ново
МОБ TC72367 N 800A 600V 3Ph NN1 Нови
zoom_in

МОБ TC72367 N 800A 600V 3Ph NN1 Нови

DEN 2392.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Авто-израмнување на 3-точка на монтирање на моделот.Lockable покрие latch.Карактеристики брзо се направи и брзо-пауза механизми.МОБ Spec-ги поставува стандардите™ Тешки-должност fusible безбедносен прекинувач карактеристики брзо се направи, брз-пауза механизми до 30-1200 Засилувачи.Тоа е lockable три позиција (on-off-on) се справи со високо видливи за вклучување/исклучување на етикетата.Оваа 3-Жица, 3-Пол префрлете се работи на напон оценка на 600 Volts и сегашниот рејтинг на 800 Засилувачи.Тоа е погоден за електрична дистрибуција и контрола.Fusible безбедносен прекинувач е УЛ наведени, АДС заверена и GSA согласност.

Избор на купувачот..