• Ново
Jebao CP-150 Крстот Проток Гребен Пумпа за Вода, 6000-7500 GPH
zoom_in

Jebao CP-150 Крстот Проток Гребен Пумпа за Вода, 6000-7500 GPH

DEN 1670.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Crossflow технологија се направи на протокот се врати да пумпа директно 360 степени без мртвите точки.Да се создаде различни тип на протокот слични како природни бран; рамномерно распоредени проток во текот на целиот аквариум.Единствен систем за контрола овозможува да бран исклучување на различни видови и повеќе функција.Димензија : 12.8" X 2.6" X 1.75", 100 V-240v 50/60hz DC 2.7 А 55w , 3-prong ни приклучокот.Претпостави 6000 да 7500 GPH (Крст Тек за Целиот Резервоар).Crossflow технологија го прави на протокот се врати да пумпа директно 360 степени без мртвите точки се создаде различни тип на протокот слични на wavemaker.Правец на стрелките на часовникот протокот како ќе го поставите режимот h : нормален проток како на брзина излез w1 : бран кутија функција ~ идеја за поставување на пулсот на чекање за поставување бран кутија функција w2 : нормален режим со стрелките на часовникот 4mins да 99mins w3 : нормален режим со гребен режим се хранат режим 10mins.

Избор на купувачот..