• Ново
СИТ сврзувачки елементи (SNG64) 100 Количина #10 x 1 Цинк Хексадецимален за Миење Главата ONDA Само Дупчење Лист Метални Навртки, Count
zoom_in

СИТ сврзувачки елементи (SNG64) 100 Количина 10 x 1 Цинк Хексадецимален за Миење Главата ONDA Само Дупчење Лист Метални Навртки,

DEN 203.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Количина : 100 #10 x 1" Завртки.Се Вози Тип : Unslotted Хексадецимален Главата.Материјал : Цинк Позлатен Јаглероден Челик.Употреба : Метал.Тема Тип : Парична Казна Тема.Количина : 100 #10 x 1" Завртки.Се Вози Тип : Unslotted Хексадецимален Главата.Материјал : Цинк Позлатен Јаглероден Челик.Употреба : Метал.Тема Тип : Парична Казна Тема.

Избор на купувачот..