• Ново
Seametrics IP156P Топла Допрете го Прилагодува Длабочината Вметнување Paddlewheel Метар, ПВЦ, 3-12, DL76
zoom_in

Seametrics IP156P Топла Допрете го Прилагодува Длабочината Вметнување Paddlewheel Метар, ПВЦ, 3-12, DL76

DEN 1276.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Широк тек опсег.Еден движат дел.Модуларен електроника компатибилни.Лесно длабочина прилагодливи за 3-40" цевка.Пвц.Изолација вентил овозможува вметнување и отстранување со цевки под притисок.Две големини се вклопи во целата цевка опсег : IP150 10", IP250 48".Висок квалитет на рубин лагери за одлична низок проток перформанси и долг живот.Еден лесно-заменети се движат дел.Плоштад-бран фреквенција излез може да се поврзете директно до САЛАДИН или контра контроли.Користи стандардни NPT навој цевка фитинзи или saddles.Контроли може да се далечинскиот управувач или на метар монтирани.

Избор на купувачот..