• Ново
Kesoto 2X Мултифункционален Риба, Одгледување Изолација Кутија Виси Инкубатор Аквариум
zoom_in

Kesoto 2X Мултифункционален Риба, Одгледување Изолација Кутија Виси Инкубатор Аквариум

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Авто-постоечкиот дизајн со вшмукување чаша, не го окупира просторот.Тоа може да Посебна агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, и други морски clownfish.Тоа е Мрестилиштата за viviparous риба, како што се bettas, guppies, medaka, и др.Тоа може да се Спречи напад од возрасните риби, подобрување на стапка на преживување на малолетници на риба.Со морон, каде било погодно за фиксно во резервоарот.Уникатен варијабилна и транспарентна пластика покрие со цел да се спречи на риба надвор од изолација соба за заштита на новороденото риба.Тоа е да се биде болен риба во риба и изолација простор.Опис : - Единствен варијабилна и транспарентна пластика покрие со цел да се спречи на риба надвор од изолација соба за заштита на новороденото риба.Тоа е да се биде болен риба во риба и изолација простор - Со морон, каде било погодно за фиксно во резервоар - Тоа е Мрестилиштата за viviparous риба, како што се bettas, guppies, medaka, и др.Тоа може да се Спречи напад од возрасните риби, подобрување на стапка на преживување на малолетници на риба - Тоа може да Посебна агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, и други морски clownfish - Авто-постоечкиот дизајн со вшмукување чаша, не окупираат space Specification : - Материјал : Акрилна Боја : Транспарентна - Дупка тип#Големина(Dxšxv) : Прибл. 8x8x8.8cm/3.15x3.15x3.46inch Package Вклучува : 2 Парче Риба, Одгледување Box Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Dueto на светлосни ефекти, monitor settings, итн.Таму би можело да биде someslight разликата во бојата на слики и вистинскиот објект.

- Material:
Acrylic
- Color:
Transparent
- Hole type#Size(LxWxH):
Approx. 8x8x8.8cm/3.15x3.15x3.46inch
Package Includes:
2 Piece Fish Breeding Box :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Dueto the lighting effects, monitor settings, etc. There could be someslight difference in the color of the pictures and the actual item. :

Избор на купувачот..