• Ново
14 oz Керамички Селски Филџани - Постави на 6 - Multicolor Farmhouse Филџани за Кафе, Чај и Повеќе - машина за миење Садови & Микробранова Безбедно Новина Чаши Направени од Чип-Сло
zoom_in

14 oz Керамички Селски Филџани - Постави на 6 - Multicolor Farmhouse Филџани за Кафе, Чај и Повеќе - машина за миење Садови & Микробранова

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Кафе Кригла Сет : Уживате во вашите омилени пијалоци користење на гроздобер чаши со рачка!Нашите сет од 6 филџани е совршен прилог на вашиот дом и совршено се совпаѓа селски, farmhouse décor.Ги воодушеви вашите гости и да им служи кафе, чај, лимонада и повеќе во шарени, гроздобер чаши.Farmhouse Оркестарот Централен : Ако сте биле во потрага за алтернатива за вашата моментална кригла собирање, си го најде тоа.Овие оригинални филџани ќе биде само совршени за вашиот ѕид монтирани кригла носителот, tablespace или вашата кујна е отворени полици.Дебели, Високо-Квалитетни Керамички : Не плашете се дека ќе горат вашите раце додека ги користите нашите чаши, бидејќи ние се користи високо-квалитетни, дебели керамички да се заштити.Керамичка и посебен слој се, исто така, не-токсични, храна безбедно, па можете да бидете сигурни дека нема ништо екстра во вашиот кригла покрај вашиот омилен пијалок.Лесен за Чистење ќе сакаат едноставен, но елегантен, ретро изгледот на овие совршено практичен сет на 6 големи филџани кафе.Нивниот материјал квалитетот е дебели, цврсти и сигурно, и тие се чувствуваат удобно за чувство на допир, трајни, и лесно да се чисти; тие имаат убава и комплетна бои и нивната употреба е разновиден.Покрај сите очигледно погодност факти, овој сет на селски чаши совршено ќе комплимент вашиот селски, ретро или farmhouse кујна.Висат на нив на вашиот ѕид, заедно со некои слатки, селски дрвени плочи и voila!Вашиот селски оркестарот е подготвен да се покажала-оф.Чип и се отпорни за секојдневна употреба, овој сет на чаши прави фантастичен подарок за вашата мајка, баба, тато, брат, жена, маж, девојки, тинејџерите, наставниците, и совршен за дом или канцеларија употреба.На елегантни чаши се сигурни дека за да се создаде јадење искуство вашите гости нема наскоро да се заборави.Значи, одиме напред и план дека следната страна.

Избор на купувачот..