• Ново
Ruched Кавга Кратко Здолниште за Жените Солидна Боја Pleated Мини Кратки Здолништа со Висока Половината Тенис Skater Спорт Здолништа
zoom_in

Ruched Кавга Кратко Здолниште за Жените Солидна Боја Pleated Мини Кратки Здолништа со Висока Половината Тенис Skater Спорт Здолништа

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Солидна боја здолниште направени од полиестер, мека и кожа-пријателски, дише и апсорбирање на пот, лесно да се мијат и брзо сушење, удобен за носење.Карактеристики : Високо-половината здолниште, pleated тенис здолниште,голф/Skater/водење спортски мини кратки здолништа, цврсти кавга Llngerie здолништа, двојно кавга кратко здолниште, ruched кавга кратко здолниште.Дизајн : Мода солидна боја и pleated дизајн, повремено се водат високо половината и-линија стил, внатрешниот шорцеви имаат мрежа џебови,едноставен, но разноврсна, ова culottes додава мода за вашиот целокупната фустан.Прилики : Hnuan Lui износени мини здолништа совршен за дома носат, забава, одмор, одмор, патување, море, плажа, датира, шопинг и секојдневниот живот.Пакет Големина : S/M/L/XL, е угодно се однесуваат на големината на деталите во описот, слика или големината на табелата пред да нарачате.Повремено Спорт Culottes Мода Солидна Боја Висока Половината Pleated Кратко Здолниште со Џеб.

Избор на купувачот..