• Ново
MEIYIN ноќта на Вештерките Ден На Мртвите Headband Вештачки Зголеми Цвет Монистра Spider Коса Обрачот
zoom_in

MEIYIN ноќта на Вештерките Ден На Мртвите Headband Вештачки Зголеми Цвет Монистра Spider Коса Обрачот

DEN 193.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❥Рачно изработени изработка, украсени со различно обоени вештачки цвеќиња, beaded и хорор spider, една големина одговара на повеќето. ❥Еластичен обрачот на косата, може да се водат за да се приспособат на повеќето ширини на главата, не се лизга заби дизајн цврсто обрачот. ❥Направен од висок квалитет на платно цвет и пластични headband, еластичен, светло и удобно да се користи, се безбедни за коса, останете во место. ❥Погоден за денот на мртвите костим, ноќта на вештерките партии, свадби, cosplay, фестивали, карневалот, велигден, итн. ❥Цвет дијаметар : стан. 7cm(2.76 во) Headband големина : стан. 12x15cm(4.72x5.91in).Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Handmade изработка, украсени со различно обоени вештачки цвеќиња, beaded и хорор spider, една големина одговара на повеќето.Еластичен обрачот на косата, може да се водат за да се приспособат на повеќето ширини на главата, не се лизга заби дизајн цврсто обрачот.Направени од високо квалитетна ткаенина цвет и пластични headband, еластичен, светло и удобно да се користи, се безбедни за коса, останете во место.Погоден за денот на мртвите костим, ноќта на вештерките партии, свадби, cosplay, фестивали, карневалот, велигден, итн.Спецификација : Материјал : Крпа Цвет+Пластика Headband Color : Портокал, Црвено, Длабоко Red Flower дијаметар : стан. 7cm(2.76 во) Headband големина : стан. 12x15cm(4.72x5.91in)Количина : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Коса Обрачот(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Material:
Cloth Flower+Plastic Headband
Color:
Orange Red, Deep Red
Flower diameter:
app. 7cm(2.76in)
Headband size:
app. 12x15cm(4.72x5.91in)
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Hair Hoop(other accessories demo in the picture is not included.) :

Избор на купувачот..