• Ново
XJZHANG Професионален Стил Бербер Столици, Модерен Ротирачки Салон Стол Фризерски Стол Едноставност Салон за Убавина Столици Столчиња за Коса Убавина
zoom_in

XJZHANG Професионален Стил Бербер Столици, Модерен Ротирачки Салон Стол Фризерски Стол Едноставност Салон за Убавина Столици Столчиња

DEN 1144.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【НАПРАВЕНИ ОД СИЛНА ЧЕЛИЧНА РАМКА】- Берберот Стол потрајни и посилна од алуминиум, со зголемен капацитет.На дното е висок-квалитет на хидраулична пумпа, electroplating шасија.Долг животен век, висок квалитет на изработка, неспоредлив сигурност. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】- со цел да се вклопи во природната форма на човечкото назад.Висока густина пена дава утеха и поддршка на долниот дел од грбот.Домот подложка за нозе со хром основна плоча нуди екстра комфор за вашиот клиент. 【КЛАСИЧЕН СТИЛ, СО МОДЕРНА ТАЛЕНТ】 Хидраулични Полулегнал Со текстура и сатенски финиш, тоа е водоотпорен, дамка-отпорни и лесно да се чисти, додава екстра комфорт.На потпирачи за глава исто така, може да се прилагоди на соодветна висина. 【360 ° SWIVELING СТОЛИЦИ】- 360 степени зглобот и хидраулични навалите висина прилагодливи за да се вклопи во идеален за позиционирање на вашиот клиент, лесен за употреба, тешки-должност хидраулична пумпа се направи приспособување на висина на дршката полесно. 【ПОВЕЌЕ СЦЕНИ】- Погоден за коса салони, козметички салони, тетовирањето, итн, класичен дизајн со модерни елементи, долг живот, парична казна изработка и висока сигурност, погоден за обликот на човековите назад.Професионален Стил Бербер Столици, Модерен Ротирачки Салон Стол Фризерски Стол Едноставност Салон за Убавина Столици Столчиња за Коса Убавина Карактеристики : 1. Површината на фризерски столот е направен од високо-квалитет на кожа, кој е дебел и мека, има деликатна текстура и е издржлив 2. На фризерски стол може да се крева и спушта, експлозија-доказ пневматски род, 360 степен ротација, од не ' рѓосувачки челик база, силна носивоста, не е лесно да се деформира 3. Лесен и компактен, рамка и педали се направи на сите нерѓосувачки челик, силни и издржливи, Лого капацитет : 150 KG Пакување големина : 60*60*60СМ Тежина : 25kg Материјал : ПВЦ кожа, од нерѓосувачки челик, висока густина сунѓерот Лесно да се избрише, лесно да се соберат, погодна за секој класичен дизајн во било бербер Пакетот Вклучува : 1 x Берберот Стол Забелешка : ★ Прирачник за мерење, производ големина и физички објект може да има некоја грешка од 1~2 cm ★производи се направени во вид, но поради разликата на светлината, опрема, снимање агол и компјутер резолуција, примените предмети и фотографии можат да бидат различни, предмет на вистински производ. ★Ве молиме да строго ги следат производот товарот инструкции по купувањето, и строго забрануваат прекумерна тежина употреба.

Избор на купувачот..