• Ново
Одговара за Garmin Vivoactive 4s Бендови за Жените и Мажите, 18mm Прилагодливи Брзо Ослободување на Силиконски Замена Види Бенд Ремени Wristbands Хривнија Одговара за Garmin vivoactive 4s, V
zoom_in

Одговара за Garmin Vivoactive 4s Бендови за Жените и Мажите, 18mm Прилагодливи Брзо Ослободување на Силиконски Замена Види Бенд Ремени

DEN 141.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се истакна : Ова 18mm силикони бенд компатибилен со Garmin vivoactive 4 S, Grminmove 3 S, Mobvoi Tic Watch C2(Golden Rose), Фосилните Генералот 4 П Потфат ЧАС, Фосилните Генералот 3 П Потфат.Удобно Мека : Направен од премиум силикони, мала тежина со умерена дебелина, меки и удобни за носење.Повеќе бои, погодна за луѓе од различни возрасти.Брзо се Инсталира & Порака : Брзо ослободување дизајн, само инсталирајте и оддели на бендот од страна на рака, без алатка е потребно, без да се расправаме.Едноставен за инсталација и отстранување, добро за вашето smartwatch.Само 1pcs бенд вклучени.Флексибилни Одговара : Силикони брзо ослободување види ремени ќе удобно се вклопуваат повеќето мажи и жени.Но, ако имате проблем со одговара, или нешто друго, ние нудиме гаранција за парите назад.Одличен Подарок : Таа е погодна за отворен спорт, работа, партии и празници.Тоа ќе биде одличен подарок за жени, мажи, девојки или момчиња, особено спортски ентузијаст.

Избор на купувачот..