• Ново
ИНДУСТРИСКИ MRO X7000GBV2.4IC18 NSNP-ОЕМ
zoom_in

ИНДУСТРИСКИ MRO X7000GBV2.4IC18 NSNP-ОЕМ

DEN 600.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).EPORM.

Избор на купувачот..