• Ново
X-DREE Атарот Брзина Куполата на Камерата Трепка во Црвена LED Светло за Безбедност Надзор(Атарот Брзина Купола Камера Parpadea LED de seguridad rojo Vigilancia
zoom_in

X-DREE Атарот Брзина Куполата на Камерата Трепка во Црвена LED Светло за Безбедност Надзор(Атарот Брзина Купола Камера Parpadea LED

DEN 458.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : ABS Shell.Net Тежина : 270g.Пакет Содржина : 1 x Лажна Безбедност Камера, Неколку Завртки, 1 x Сигнализација.Земја на Производство : КИНА(País де fabricación : Кина.Главната Боја : Бела(Боја на директорот : БЛАН-O. Атарот Брзина Куполата на Камерата Трепка во Црвена LED Светло за Безбедност Surveillance Main Карактеристики : Овој професионален изглед атарот/ безбедносната камера е направен да изгледа како нешто, што ќе Предупредување грабеж, кражба, и вандализам, без високата цена на безбедносна камера.Кога е поставен во вашиот дом или бизнис, дури и најсофистицираните криминалци ќе се дека просторијата е чувано од страна на високо-технолошки надзор на системот и да одат во потрага на полесно целта.Има LED трепка црвено светло трепка во 2 секунди интервали што го прави се појави да работи како безбедносна камера.0 Product Описи : - Предупредување кражба, грабеж и вандализам од вашиот дом или деловен простор - се Користи како за внатрешна и надворешна - Ѕидот монтирани заградата и fixings - Лесно и брзо да го инсталирате, нема жици е потребно - LED Трепка и реални жици го направите да изгледа да се работи како безбедносна камера вашиот money Material : ABSColor : White Bracket Рака Движење : Целосно прилагодливи(0-90 надолна навалите, 0-360 L/R ротација)на камерата Леќи на Камерата Дијаметар : 140mm Lens Camera Активирање : Continuous Power Индикатор : Трепка Црвено LED(Во 2 секунди интервали) On/Off Метод : Отстранување/Инсталација на Batteries Power Извор : 2 x 1.5 V AA батерија( вклучени)Батерија : 3 на 4 Months Camera Dimentions : 150mm x 140mm(L*D)Заградата Висина : 100mm Net Тежина : 270g0 Package Вклучувајќи : 1 x Лажна Безбедност Camera Several Screws1 x Сигнализација 0 Note : Ова е видео камера Опис во Spanish Dummy Брзина Купола Камера Parpadea LED de seguridad rojo Vigilancia Material : ABS Shell Peso Neto : 270g Contenido del paquete : 1 x cámara de seguridad simulada, varios tornillos, 1 x alerta País де fabricación : China Color директорот : БЛАН-O.

Избор на купувачот..