• Ново
SANYEE Жените Обичните членови на Екипажот Вратот Ruched Ракави Резервоарот Bodycon 2021Mini Фустани
zoom_in

SANYEE Жените Обичните членови на Екипажот Вратот Ruched Ракави Резервоарот Bodycon 2021Mini Фустани

DEN 1732.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : V деколте,Краток ракав,од Страна на сплит,Секојдневен Лонг бич фустан,Макси фустан со Џебови,Лабава одговара.Тоа е толку убаво,виси добро,додворувања и може да бидат облечени нагоре или надолу.Одговара : Ова се жените макси фустан е многу разноврсна и се облекуваат.Таа изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан,нудат моден изглед за вас.Верувам дека ќе добиете многу комплименти.Тоа исто така изгледа добро со хулахопки или leggings кога времето се кул.Вие не може да чека да носат или преземање на нив и на претстојната посета.Повод : Голема долга макси фустан за жените, Неврзан /Плажа /Партија /Дневно /Office /Формално /Home/ Одмор/Вечера датум.Потребни ви се допаѓа да се облекуваат оваа за секој ден околу куќата и тоа е фино бараат да се носат надвор од канцеларија и слично.Нашите Сплит макси фустан е од суштинско значење облека за жени гардероба.Тоа може, исто така, како Роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријател.Погоден за пролет,лето,есен и зима.Повод&Појавување На : Шпагети Долг фустан одговара за било кој настан-партија, свадба, плажа, одмор, семејни фотографии, повик носат, итн.Спортски, секојдневен стил може да се постигне со трендовски тексас јакна и патики.На сандали и сламена шапка се уште се спакувани и можете да уживате во вашите коктели на плажа шеталиштето во стил со макси фустан.Женски фустан е во комбинација со високи потпетици и блескавата додатоци идеална се погледне за следната страна.Информација за производот : Таа е направена од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна wearing Fashion Одблесокот Ракав мода се облекуваат, мистериозна фигура на носителите's Great за партијата,секој ден,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне it Occasion : Слободен, Забава, Повик, Патување, Дом, Вечера, совршен за секоја неформални прилики или дневни life You си Достоен за Тоа, овој фустан е од суштинско значење за комплетна гардероба со многу жени и модни набљудувачи, долго-траен, разновиден, affordable Material : Polyester Season : Пролет,Есен,Зима Повод : Секојдневниот,Повик,Party Fit : Одговара на сличен легален начин да size Style : Случајни,Fashion Pattern Тип : Solid Sleeve Должина : Sleeveless What ќе добиете : 1 PC Жените Dress Please внимание на големината на табелата во сликата е вистинската должина на облека, Одберете ја големината според тоа.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до us.Size : Size : SBust : 80-97cm/31.50-38.19"'Length : 85.5 cm/33.66"Size : MBust : 88-105cm/34.65-41.34"Length : 87cm/34.25"Size : LBust : 94-115cm/37.01-45.28"Length : 88.5 cm/34.84"Size : XLBust : 100-120cm/39.37-47.24"Length : 90cm/35.43"Size : XXLBust : 106-125cm/41.73-49.21"Length : 92cm/36.22".

Избор на купувачот..