• Ново
Fenteer Круг На Часовникот Вметнете 3 Инчен 80 Мм Кварц Движење, Римската Нумеричка Sliver Трим
zoom_in

Fenteer Круг На Часовникот Вметнете 3 Инчен 80 Мм Кварц Движење, Римската Нумеричка Sliver Трим

DEN 1449.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Погоден за сите видови на стакло, дрво, керамика, мермер и други занаети табела часовник.Одлично за DIY занаети или замена на стариот часовник лица, и јасно ги покрие чита времето лесно.Доаѓаат со задниот поклопец и гумена заптивка за безбедно задржете го вметнете во место, што може да се избегне мала неправилност во дупка.Кварц часовник вметнете карактеристики сребрена боја трим, и црна римски numerals на dial за лесна за читање.Пред дијаметар 80mm/3.15 инчен, назад монтажа дијаметар 76mm, монтажа длабочина : 18mm.Опис : - Кварц часовник вметнете карактеристики сребрена боја трим, и црна римски numerals на dial за лесна за читање. - Дојде со задниот поклопец и гумена заптивка за безбедно задржете го вметнете во место, што може да се избегне мала неправилност во дупка. - Одлично за DIY занаети или замена на стариот часовник лица, и јасно ги покрие чита времето лесно. - Погоден за сите видови на стакло, дрво, керамика, мермер и други занаети табела часовник. - Пред дијаметар 80mm/3.15 инчен, назад монтажа дијаметар 76mm, монтажа длабочина : 18mm.Спецификација : - Материјал : Сребро - Size : - Пред Дијаметар 80mm/3.15 инчен - Монтажа Дијаметар 76mm/2.99 инчен Монтажа на Длабочина : 18mm/0.708 инчен - Батерија : 1×1.5 V AA батерија (Не се Вклучени)Пакетот Вклучува : 1 Парче Часовник Insert1 Парче Rubber Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

- Material:
Silver
- Size:
- Front Diameter 80mm/3.15inch :
- Mounting Diameter 76mm/2.99inch :
- Mounting Depth:
18mm/0.708inch
- Battery:
1×1.5 V AA battery (Not Included)
Package Includes:
1 Piece Clock Insert :
1 Piece Rubber :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Избор на купувачот..