• Ново
Дизајн Skinz Виножито Винил Decal Заврши Покрие Компатибилен со Дизни MagicBand 2
zoom_in

Дизајн Skinz Виножито Винил Decal Заврши Покрие Компатибилен со Дизни MagicBand 2

DEN 166.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

НАПРАВЕН СПЕЦИЈАЛНО ЗА ДИЗНИ МАГИЈА БЕНД 2.0* // Компатибилен со Дизни Магија Бенд 2.0 само.Ова НЕ е тежок случај, но премија винил decal, кожата заврши што го покрива Magic Band со cut-испис за да се овозможи целосна употреба на wristband.ПРЕЦИЗНОСТ се ВКЛОПУВААТ* // Оваа Магија Бенд 2.0 кожата се вклопува удобно како ракавица на криви на вашиот бенд, без додавање на големо.Свилен Мека на допир Чувство : На мат финиш на Magic Band кожата се чувствува одлично во вашата рака, подобро од голо Магија Бенд 2.0, you' ll заборавајте тоа е дури и со користење на кожата!.ЗАШТИТА БЕЗ најголемиот ДЕЛ* // Секој кожата обезбедува вашиот нов Магија Бенд 2.0 Wristband со раб до раб покриеност за подобрување на нула одбрана.Воздух-Ослободување лепило поддршка за да се спречи воздушни меури за време на апликацијата.КАКО ШТО Е НАПРАВЕН* // Секоја кожа е создадена внимателно со сеопфатна три-слој процес на производство, користење 3 M материјали кои се обезбедува највисок квалитет на готовиот производ.Тоа започнува со патентирана Воздух-Ослободување Лепило подлога која го спречува воздушни меурчиња од се случуваат за време на процесот на инсталација.Откако графички е отпечатен од страна на нашата држава-of-the-art опрема, ние се применува кристално јасно ламиниране слој во нашата мека-мат или висок сјај завршува што ја штити кожата од дневна триење & злоупотреба.КАКО ШТО Е НАПРАВЕН* // Секоја кожа е создадена внимателно со сеопфатна три-слој процес на производство, користење 3 M материјали кои се обезбедува највисок квалитет на готовиот производ.Тоа започнува со патентирана Воздух-Ослободување Лепило подлога која го спречува воздушни меурчиња од се случуваат за време на процесот на инсталација.Откако графички е отпечатен од страна на нашата држава-of-the-art опрема, ние се применува кристално јасно ламиниране слој во нашата мека-мат или висок сјај завршува што ја штити кожата од дневна триење & злоупотреба.

Избор на купувачот..