• Ново
Zyyini Smartphone Отклучен, 5.0 инчен Bang Екран 3G мобилни Телефони, Dual SIM, 512MB+ 4GB RAM, Dual Камери, со WiFi+GPS+BT+FM, Поддршка 128GB Мемориска Картичка, за Андроид 4.4(Црна)
zoom_in

Zyyini Smartphone Отклучен, 5.0 инчен Bang Екран 3G мобилни Телефони, Dual SIM, 512MB+ 4GB RAM, Dual Камери, со WiFi+GPS+BT+FM, Поддршка

DEN 1439.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

5.0 инчен Bang Екран Телефон - A full-екран на мобилен телефон со 5.0 инчи дисплеј, со користење на MTK6572 плоча чип, Андроид 4.4 верзија, high-definition екранот, и нови интерактивни дизајн за подобрување на вашиот мобилен телефон искуство.Поддршка со WIFI+BT+GPS+FM.На GSM фреквенцискиот опсег е 3 G (GSM900/1800 MHz, WCDMA850/2100 MHz Двојна Картичка Двоен Режим на подготвеност).Smartphone отклучен - Магнезиум - -на алуминиум легура тело, 5-точка на допир екран, нано 3 D electroplating тебе боја топло-свиткана стакло назад покритие, smart будење, едноставни и јасни мобилен телефон го користите.Dual Sim Двоен Режим - Ова е dual-SIM двоен режим на телефон што поддржува Нано-SIM картичка + Нано-SIM картичка.Водење меморија + тело меморија е 512 MB+4 GB, а максималната поддршка 128 GB ТФ-картичка проширена меморија (овој производ листа не вклучува 128 G мемориска картичка).Dual Камери - На предните и задните двојна high-definition убавина камери, предната камера со 200 W пиксели, и задна камера со автофокус 200 W пиксели, ја задоволи вашата убавина crit кога преземање на слики.Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Голема Услуга По продажбата - Ние нудиме 100% задоволство услуга и животниот век на техничка поддршка, за било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака или контакт информации за услугата картичка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Мобилен Телефон Материјал : ABS+Стакло Големина на Екран : 5.0 во HD Екран Тежина : Околу.309.0 g/10.9 оз Резолуција : 960x480 ПРОЦЕСОРОТ:MTK6572 Оперативен Систем : за Android 4.4 Меморија : 512 MB Меморија : 4 GB Мемориска Картичка Поддршка : Максимална Поддршка за Проширување 128 GB (Поддршка истовремено инсталација на две SIM картички и мемориската картичка) SIM Картичка : 3 G (GSM900/1800 MHz, WCDMA850/2100 MHz Двојна Картичка Двоен Режим на подготвеност) Пред Камера : 2 MP Задна Камера : 2 MP Функција : WIFI+BT+FM+GPS Интерфејс : 1 x 3,5 мм, 1x Микро USB Батеријата : 1800mah Литиум Батерија Како да го користите : 1. Долго притискање на копчето во горниот десен агол за да го вклучите 2. Работат на секоја апликација согласно соодветните поттикне 3. Долго притискање на копчето во горниот десен копчето за да се затвори Пакет Листа : 1 x Телефон 1 x Заштитна Маска 1 x Филмот 1 x Слушалка 1 x Кабел за Податоци 1 x Прирачник.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Mobile Phone
Material:
ABS+Glass
Screen Size:
 5.0in HD Screen
Weight:
Approx.309.0g/10.9oz
Resolution:
960x480
CPU:MTK6572 :
Operating System:
for Android 4.4
Memory:
512MB
Storage:
4GB
Memory Card Support:
Maximum Support for Expansion 128GB (Support simultaneous installation of two SIM cards and a memory card)
SIM Card:
3G (GSM900/1800MHz, WCDMA850/2100MHz Dual Card Dual Standby)
Front Camera:
2MP
Rear Camera:
2MP
Function:
WIFI+BT+FM+GPS
Interface:
 1 x 3.5mm, 1x Micro USB
Battery:
1800mah Lithium Battery
How to use:
1. Long press the power button in the upper right corner to turn on :
2. Operate each application according to the corresponding prompt :
3. Long press the power button on the upper right button to shut down :
Package List:
1 x Phone :
1 x Protective Cover :
1 x Film :
1 x Earphone :
1 x Data Cable :
1 x Manual :

Избор на купувачот..