• Ново
SE 12-во-1 Пластични Круг Садовите за Складирање, во Случајот - 87135DB
zoom_in

SE 12-во-1 Пластични Круг Садовите за Складирање, во Случајот - 87135DB

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Круг контејнери со завртка-на капаци.Материјал : јасно полистирен (PS) пластика.Јасно чување големина : 5" x 3-7/8" x 7/8".Индивидуални големина : 1-1/8" x 7/8".Одлично за организирање на монистра, накит, навртки, мами, итн.SE е горд да ја презентираме нашата 12 Пластични Круг Садовите за Складирање со Случајот.Нашите контејнери се корисни за чување или прикажување на мали пари, марки, камења, накит, зрнца, семиња, сјајот, sequins, таблети, навртки, мами, или нешто што ќе треба да се организира во мали контејнери.Карактеристики на нашата 12 Круг Пластични Садови вклучува : (1) Димензии на јасни чување во инчи : 1-1/4 x 1-1/4 x 3/4(2) Димензии на индивидуални јасно контејнери во инчи : 1-1/8 x 7/8(3) Коло контејнери со завртка-на капаци(4) Материјал : полистирен (PS) plastic SE е посветена на обезбедување на клиентите со најдобар извор за вредност е можно на пазарот.Ќе уживате на квалитетот, функција и корисноста на нашите SE 87135 DB 12-во-1 Пластични Круг Садовите за Складирање со Случајот.ПИС Права Напомена : Важно : Избегнувајте добивање на фалсификувани предмети.Вистински SE производи дојде со SE логото на пакувањето.SE е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Избор на купувачот..