• Ново
Avantree Орбита Bluetooth 5.0 Аудио Предавател за ТВ со 5.1 Опкружувачки Звук Passthrough Поддршка, Класа 1 голем Дострел, LED Дисплеј, Dual Линкот, ТВ Компатибилност Испорачува Без Lip sync
zoom_in

Avantree Орбита Bluetooth 5.0 Аудио Предавател за ТВ со 5.1 Опкружувачки Звук Passthrough Поддршка, Класа 1 голем Дострел, LED Дисплеј,

DEN 2399.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Bluetooth Верзија : V5. Аудио Кодек Поддршка : apt X-LL, apt X, FS, SBC.За монтажа на Телевизори, пристаништа може да биде исклучително тешко да се постигне; во двата од овие ситуации, Микрофон-текст карактеристика е што се опфатени.Уживајте во една доцна ноќ филм сесија со партнерот, на свој тома, без awaking другите во вашето домаќинство.

Избор на купувачот..