• Ново
HP 15 Бизнис Лаптоп Компјутер, AMD Ryzen 5 5500U, 15.6 FHD Екранот, Windows 11 Про, 12GB RAM меморија, 512GB SSD, SD Читач на картички, AC Smart pin, Брзо Полнење, 32GB Durlyfish USB Картичка
zoom_in

HP 15 Бизнис Лаптоп Компјутер, AMD Ryzen 5 5500U, 15.6 FHD Екранот, Windows 11 Про, 12GB RAM меморија, 512GB SSD, SD Читач на картички,

DEN 14376.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

AMD Ryzen 5 5500 U Процесор (До 4.0 GHz). 12 GB Меморија, 512 GB PCIe SSD. 15.6-инчен 6.5 mm микро-edge Full HD анти-отсјај на екранот.AMD Radeon Графика, Wi-Fi, Bluetooth, SD читач на картички, USB 3.0 Тип-А, USB 3.1 Gen1 Тип-C, HDMI, AC smart pin, Брзо полнење.HP премиум 15 лаптоп, со моќни компјутери и connectivity карактеристики, е изграден за брзина, мултитаскинг и соработка.Елегантни, мали, трајни, на висока вршење на PC испорачува сигурен резултати и snappy искуство за интензивна апликации или секојдневните задачи на работа, училиште или живот.Супер-тенок и лесен за лесна преносливост Процесор Ултра-одговорно AMD Ryzen 5 5500 U Процесор (До 4.0 GHz).Меморија 12 GB DDR4 RAM меморија invigorates моќен мултитаскинг и лесна искуство Хард Диск 512 GB PCIe NVMe М. 2 SSD (15x побрзо отколку HDD, доволно меморија) обезбедува инстант boot-up, брз пристап до податоците Display & Графика 6.5 mm микро-edge Full HD анти-отсјај на екранот.AMD Radeon Графика нуди живописни бои, прекрасни детали за слики/видеа Оперативен Систем Windows 11 Про (64-битна) - Revolution OS, совршен за бизнис/образование Пристаништа 1 x USB 3.1 Gen1 Тип-C, 2 x USB 3.0 Тип-А - Брз трансфер на податоци (Data transfer само) HDMI - конектирајте се со hd телевизор или монитор приклучок за Слушалки/Микрофон комбо џек - вистински квалитет на звукот AC smart pin Премиум Карактеристики Wi-Fi : 802.11 a/b/g/n/ac + Bluetooth 4.2 веб Камера : HP Вистинска Визија HD Камера Подготвени за видео разговор, телеконференција, онлајн класа Батерија : До 9.5 часа мешана употреба, 9 часа видео плејбек, 8.25 часа безжична стриминг.

Избор на купувачот..