• Ново
Beerty Правоаголник Тенки Под Биро Фиока Само Стап Табела Скриени - Молив Фах Биро За Складирање Фиока Тип Удар-Слободен Шминка Завршувањето Организатор Кутија За Скл
zoom_in

Beerty Правоаголник Тенки Под Биро Фиока Само Стап Табела Скриени - Молив Фах Биро За Складирање Фиока Тип Удар-Слободен Шминка Завршувањето

DEN 60.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✿ Самолепливи фиока за складирање на дното на рамна маса, сите канцелариски складирање. ✿ Нашите фиока за складирање кутија со Голем капацитет дизајн заштедува повеќе простор. ✿ Голема површина паста за зајакнување на носивоста, блиску до површината на објектот, зајакнување на товарот и да се спречи паѓање. ✿ Лесно продавница десктоп без да биде нејасна. ✿ Лесно да се преземе, фиока-тип дизајн, се повлече за да се земе предмети.Спецификации : Тип : Под Биро Drawer Material : Plastic Features : Под Биро Фиока, Биро за Складирање Фиока, Табела Скриени Drawer Dimension : стан.23.5x10.5x3.5cm/9.25x4.13x1.37in Color : Црна, Сива, Бела (изборен)Број : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Pc Под Биро Фиока.

Избор на купувачот..