• Ново
Romwe Мажите Plaid Копчето Пред Colorblock Долг Ракав Кошула Јака Врвот Блуза
zoom_in

Romwe Мажите Plaid Копчето Пред Colorblock Долг Ракав Кошула Јака Врвот Блуза

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.Материјалот е мек и удобен за носење.Машина перат.Plaid јака, копчето пред се, colorblock секојдневен долг ракав кошула.Секојдневниот секојдневен врвот тој пар и со фармерки, шорцеви и sweatpants.Ве молиме погледнете го големина мерење во сликата пред да нарачате.Големина На Табела : МалиРамо : 17.5", Биста : 40.9", Должина : 28.3", Ракав Должина : 24.7", Bicep Должина : 15.9", Манжетната : 8.3"/СреденРамо : 18.1", Биста : 42.5", Должина : 29.1", Ракав Должина : 25.2", Bicep Должина : 16.3", Манжетната : 8.7"/ГолемиРамо : 18.8", Биста : 44.5", Должина : 29.9", Ракав Должина : 25.7", Bicep Должина : 16.9", Манжетната : 9.1"/X-LargeРамо : 19.5", Биста : 46.5", Должина : 30.7", Ракав Должина : 26.1", Bicep Должина : 17.4", Манжетната : 9.6"/XX-Large Рамо : 20.2", Биста : 48.4", Должина : 31.5", Ракав Должина : 26.6", Bicep Должина : 18", Манжетната : 10.1.

Избор на купувачот..