• Ново
Милвоки.со 48-25-5120 1-3/8-Инчен Switchblade Selfeed Малку
zoom_in

Милвоки.со 48-25-5120 1-3/8-Инчен Switchblade Selfeed Малку

DEN 1079.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Агресивни хранат завртка дизајн овозможува малку да се повлече во шумата побрзо, што резултира во побрз дупчење.Замена ножеви направени со појачани челик зголемува малку живот.Големина и број на модел на врежани на секој малку.Агресивни хранат завртка дизајн овозможува малку да се да се повлече во шумата побрзо, што резултира во побрз дупчење.Замена ножеви направени со појачани челик зголемува малку живот.Големина и број на модел на врежани на секој малку.Милвоки.со 48-25-5120 1-3/8in Switchblade Selfeed Битови доаѓаат со : 1-3/8in Switchblade Selfeed Малку, 2 заменливи ножеви, 2 Хранат Завртки, 2 Завртки Сет, и 1 (Еден) Хексадецимален Клуч.Опис на производот Милвоки.со 48-25-5120 1-3/8-Инчен Switchblade Selfeed Малку Од Производителот Оваа иновативна заменливи сечилото систем обезбедува максимална продуктивност преку елиминирање на престој и трошоците за resharpen.Секој малку станува стандард со вториот замена на ножот се овозможува малку да се намали како нов повторно.Достапен во големини дека plumbers, HVAC изведувачи и electricians користат најчесто, swtichblade selfeed битови се дизајнирани за дупчење дупки во сите видови на дрво за цевка, отвори, гас линии, и најголемиот дел жица рутирање.

Избор на купувачот..