• Ново
Мини AV да HDMI Видео AV Конвертор Адаптер за HDTV 1080P PS3, PS2 Небото 720P РКА Композитни Адаптер 2020
zoom_in

Мини AV да HDMI Видео AV Конвертор Адаптер за HDTV 1080P PS3, PS2 Небото 720P РКА Композитни Адаптер 2020

DEN 350.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Таа го претвора РКА (AV, композитни, CVBS) сигнали во HDMI сигнали така можете да ги гледате видео на модерните ТВ со HDMI порти.Поддршка ДРУГАР, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N стандард ТВ формати на текст.Нема потреба да ги инсталирате драјверите, преносни, флексибилни, plug and play.Излез аудио синхронизација со видео.Може да бидат прикажана на Moniter/ ТВ со 1920x1080@60 Hz Висок пропусен опсег способност.На аналогна на дигитална конверзија во овој модул се вработува 10 бита максималната 162 MSPS земање на мостри, црно/бело ниво проширување, боја транзиција подобрување, динамичен опсег проширување, сина водат , авто-детекција и автоматско конвертирање на композитни сигнал до 1080p(60 HZ) излез.Правење на видео доаѓаат жив, доставување на најостро, најреална HD е на располагање.Ги конвертира аналогните композитни влез за HDMI 1080p (60 HZ) излез,прикажани на 1080p (60 HZ) HDTV/Moniter.Поддршка HDMI 1080p или со 720p излез.Обезбеди напредно процесирање на сигналот со голема прецизност,бои, резолуции, како и детали.Plug and play.Мини AV да HDMI Видео AV Конвертор Адаптер за HDTV 1080 P PS3, PS2 Небото 720 P РКА Композитни Адаптер 2020 година. Поддршка ДРУГАР, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N стандард ТВ формати на текст.

Избор на купувачот..