• Ново
ARTIBETTER 20Pcs сладолед Форма Подарок Кутии Мраз во Форма на Хартија Бонбони Кутии Фиока Тип Партија Корист Контејнери за Складирање Кутии за Свадби Роденден Услуги Син
zoom_in

ARTIBETTER 20Pcs сладолед Форма Подарок Кутии Мраз во Форма на Хартија Бонбони Кутии Фиока Тип Партија Корист Контејнери за Складирање

DEN 333.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

popsicle форма бонбони кутија Убава бонбони кутии може да ја подобри атмосферата на свадба сцена.popsicle форма бонбони кутија Овие кутии може да биде исполнет со свадба бонбони или други мали подароци.popsicle форма бонбони кутија Овие сладолед во облик на бонбони кутии изгледа привлечна и убава за складирање употреба.popsicle форма бонбони кутија Фиока тип дизајн, лесно да се повлече, погодно за вас да се види внатрешноста на објекти.popsicle форма бонбони box Made на хартија материјал, кутијата е практичен и трајни производи за долготрајна употреба.Опис На симпатична форми на лекување кутии веднаш да повлече внимание.На јасни акрилик кутии издвоите и да покаже исклучите вашиот убава партија услуги, вкусни третира, вкусни чоколади, и избрани бонбони внатре.Постави нови стандарди во kinki со овие истакнати кутии.Карактеристики - Боја : Сина, Розова,- Материјал : Хартија+ Дрва, Големина : 15. 10 X6. 70 X2. 70 cm 5. 93 X2. 63 X1. 06 инчен, Пакет, Вклучувајќи 20 x Бонбони Кутии.

Избор на купувачот..