• Ново
JY-Морски Нерѓосувачки Челик 316 Круг Прстен Заварени Тешки О-Прстен - 3/8 x 2 Инчи (10mmx50mm) 2pack
zoom_in

JY-Морски Нерѓосувачки Челик 316 Круг Прстен Заварени Тешки О-Прстен - 3/8 x 2 Инчи (10mmx50mm) 2pack

DEN 190.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : не 'рѓосувачки челик 316,не поцинкуван или анти-' рѓа боја производи, што може да се постигне постојана анти- 'рѓа наместо кратки-терминот анти-' рѓа.Нерѓосувачки челик О прстен има мазна површина, без burrs, трајни,не ќе бидат повлечени освен фрактура.Внатре дијаметар : 2 инчи,жица со дијаметар : 3/8 инчи.Се користи за мало куче leashes, виси занаети или украси на чанта чанта рамо, рака,ресни прстени,beading проекти, кампување ремени, harnesses и облека, багаж ремени, ранец и повеќе.Пакет се вклучени : 2 парчиња o 2 инчен челик прстен.JY-МОРСКИ прстен заварени совршен за морски, нуркање и отворено груби-состојба апликации; багаж & кеси, saddles.Тие имаат чиста завршница, кои се исто така се користи за текстил и домашно милениче производи, Тие се идеални ако живеат или работат околу солена вода животната средина.

Избор на купувачот..