• Ново
(2000 компјутери) 1/4-20 X 3/4, Нишка-Сечење Завртки, ТипотF, Рамни Undercut Филипс Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8)
zoom_in

(2000 компјутери) 1/4-20 X 3/4, Нишка-Сечење Завртки, ТипотF, Рамни Undercut Филипс Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8)

DEN 2023.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дијаметар (Номинална) : 1/4"Дијаметар (Димензија) : 0.25"Нишка на Теренот : 20 Length (Номинална) : 3/4"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Тема Сечење Fasteners Category : Темата-Сечење Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Countersunk Flat Undercut Head Head Стил Детали : 82 Степен Countersink Drive Стил : Cruciform Одморите Drive Drive Детали : Филипс Тип HThread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Point : Типот "F"Материјал : не' Рѓосувачки Steel Material Одделение : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8)Обложување : Uncoated Standards и Спецификации : ASME B18.6.3 белешка на нашиот производ слики : авторски права на слики, шематски претставувања.Овие се уметнички renderings која не може да се одрази на точниот изглед, пропорции и/или релативните димензии на вистинските производи.За повеќе прецизни слики и/или технички упатства, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка.

Избор на купувачот..