• Ново
OVBBESS Северна Европската Ѓубре Може да Кујна Бања Dustbin Отпад Бин Правоаголник Ѓубре Кофа Без Капак-Бела
zoom_in

OVBBESS Северна Европската Ѓубре Може да Кујна Бања Dustbin Отпад Бин Правоаголник Ѓубре Кофа Без Капак-Бела

DEN 737.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Површината матирано, повеќе текстура.Еколошки PP материјал, живи и здрави.Муцката е задебелена и издржливи.Едноставен стил, диви.OVBBESS Име : Север Европски Стил Ѓубре Can Color : White Material : PPSize : 25.3*15.5*37 CM (L*W*H)Пакет Содржина : 1 * Ѓубре Can Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Избор на купувачот..