• Ново
Компактен Цилиндар - Плоча Тип, 50 mm Понесе, 150 мм мозочен Удар, Двојно Clevis Монтажа Тип
zoom_in

Компактен Цилиндар - Плоча Тип, 50 mm Понесе, 150 мм мозочен Удар, Двојно Clevis Монтажа Тип

DEN 1353.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

создаден дијаметар : 50 mm.монтажа тип : Двоен Clevis.компактен цилиндар тип : Плоча.опции вклучени : Префрлете се Подготвени.мозочен удар должина : 150 mm.Ослободување-плоча цилиндар со lock Bore големини : 25, 32, 40, 50 Slim и compact Various монтажа голема заграда се приспособат на широк спектар на applications Auto switch capable Specification : понесе дијаметар : 50 mmmounting тип : Двоен Cleviscompact цилиндар тип : Plateoptions вклучени : Switch Readystroke должина : 150 mm.

Избор на купувачот..