• Ново
Ноќта на Вештерките тиква Мртвите Складирање Бин Расклопна со Рачка Правоаголник Водоотпорен Сирена Кошница за Складирање на Коцка Плакарот Организаторот за Игр?
zoom_in

Ноќта на Вештерките тиква Мртвите Складирање Бин Расклопна со Рачка Правоаголник Водоотпорен Сирена Кошница за Складирање на Коцка

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✔Големина : 15"L ×11"W×9.5"H инчи.Удобен големина со капацитет на многу предмети.Ние избрани Висок квалитет на Платно Ткаенина Ткаенина.Тоа е Безбедно, Носат-отпорни, Отпорни, долготрајни.Водоотпорен слој внатрешен, што за да се постигне ефект на влага отпорни. ✔Повеќе Користи : Можете да го користите Правоаголна Складирање Бин да се соберат играчки, кукли и приказна книги за вашите деца; можете да го користите како попречи да се стави на вашата облека, чорапи и чевли, можете да дури и да го користите како шопинг торба. ✔Силна Изградба и Лесно Носење : материјалот е 300 DPE водоотпорен материјал во внатрешноста на платно.Челик прстен е изграден во горниот дел, кој не е лесно да се деформира.Правоаголна Складирање Бин стои исправено и полесно се справува направи тоа лесно и комфорно да превезуваат или премести кога тоа е потребно. ✔Погоден за Секоја Прилика : Со освежување на дизајнот и суптилни текстура на овие кошеви прави голема décor парчиња за вашиот дом.Оваа складирање отпадоци погодни за дом, канцеларија, училиште, полици, плакари, бебе соба, детска соба, бања, перална, кујна,за балкон, автомобили, итн. ✔Декоративни складирање : Декоративни складирање кошница чувајте ги вашите елементи на организиран и надвор од очите со Отворен врвот држи предмети достапни и го прави забавно и лесно за децата да ви помогне да ги собереш!.Мулти-Цел да ги Користите Овие количка за складирање кошници може да се користи за голем број на чување барања.Тие може да се користи за да се организира предмети, како што се : ▶Облека ▶Книги ▶детски Играчки ▶Милениче играчки и предмети ▶Перење ▶Плетење & Занаети ▶Многу повеќе!Карактеристики : ▶Ние избрани висок квалитет на платно ткаенина ▶Тоа е безбедно, не-токсични, носат-отпорни, отпорни ▶Со рачки за удобно да го подигнете. ▶Правоаголна Складирање Бин усвои расклопна дизајн,Тоа може да застане на своите сопствени добро. ▶Оваа складирање кошница погодна за возрасни, за деца, за бебето, за бебе девојка, за бебе момче, за тинејџери, за childern,за домашни миленици.Лесни & преносни : ▶огради до станува целосно расклопна што го прави лесно да се продавница далеку или патување ▶Задебелена памук и водоотпорен слој за да бидете сигурни застане на своите сопствени добро. ▶Задебелена и Поголеми кожа рачка е издржлив и comforable за носење.Примена : ▶Може да се користи во кујна, дневна соба, купатило, плакари, playroom, и автомобил. ▶Погоден за повеќето ситуации употреба, како на пример шкаф, маса и канцеларија за играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање, итн. ▶, Исто така, го прави за голем складирање корпа за во кујна, дневна соба, плакари, playroom, спална соба, бања, dorm соба, или плакарот.

Избор на купувачот..