• Ново
Karuedoo Бебе Деца, Момчиња И Девојки Руно Комплетна Поштенски До Качулка Есен Зима Маскирани Јакна Солидна Боја Со Државниот Грб Outwear Џемпер
zoom_in

Karuedoo Бебе Деца, Момчиња И Девојки Руно Комплетна Поштенски До Качулка Есен Зима Маскирани Јакна Солидна Боја Со Државниот Грб

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Патент затворање.Високо-квалитетен материјал : Памук материјал, меки и удобни текстура, топлина, дебели, ветер и студ отпор, погоден за бебе е деликатна кожа.Карактеристики : Солидна боја, пол-висока јака дизајн, долги ракави, пред патент отворање и затворање, лесно да се стави на и полетување, двострано погоден за носене облека.Примена : Ова кадифен грб е погоден за вашето бебе дневен одмор, училиште, игра, парк, партија, отворено спортски и други прилики.Лесно да одговара : Ова кадифен јакна може да бидат заменети со лежерни фармерки, спортски панталони, кратки здолништа, хулахопки или други bottoms да се создаде шармантна изглед.Големина : 5 големини се на располагање, 80/90/100/110/120, погоден за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 1-2 години 2-3 години 3-4 години бебе.Боја : бела/сива/зелена/розова/браун.Бебе Деца, Момчиња и Девојки Руно Комплетна Поштенски До Качулка Есен Зима Маскирани Јакна Солидна Боја со државниот Грб Outwear Џемпер Големина табела : Големина(cm) 80 Врвот Должина : 39 Биста : 68 Ракав Должина : 33 Age : 0-6 Месеци 90 Врвот Должина : 42 Биста : 72 Ракав Должина : 36 Age : 6-12 Месеци 100 Врвот Должина : 45 Биста : 76 Ракав Должина : 39 Age : 1-2 Години 110 Врвот Должина : 48 Биста : 80 Ракав Должина : 42 Возраст : од 2-3 Години, 120 Врвот Должина : 51 Биста : 84 Ракав Должина : 45 Age : 3-4 Години Големина(инчен) 80 Врвот Должина : 15.35 Биста : 26.77 Ракав Должина : 12.99 Возраст : 0-6 Месеци 90 Врвот Должина : 16.54 Биста : 28.35 Ракав Должина : 14.17 Возраст : 6-12 Месеци 100 Врвот Должина : 17.72 Биста : 29.92 Ракав Должина : 15.35 Возраст : 1-2 Години 110 Врвот Должина : 18.90 Биста : 31.50 Ракав Должина : 16.54 Возраст : од 2-3 Години, 120 Врвот Должина : 20.08 Биста : 33.07 Ракав Должина : 17.72 Возраст : 3-4 Години.

Избор на купувачот..