• Ново
12 Парчиња Коса Разделба и Избор на Алатки Метал Коса Разделба Прстени Коса Sectioning Прстен и 6 Парчиња Алигатор Косата Клипови за Плетење на Косата Виткање и Стил, Ретр
zoom_in

12 Парчиња Коса Разделба и Избор на Алатки Метал Коса Разделба Прстени Коса Sectioning Прстен и 6 Парчиња Алигатор Косата Клипови

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Плетење на косата Алатка Сет : пакет се вклучени 12 парчиња на метал коса разделба и sectioning прстени во вкупно 6 Парчиња злато и 6 Парчиња sliver, исто така, доаѓаат со 6 парчиња црна алигатор стил sectioning клипови, тие може да ви помогне да плетенка на косата и да се направи прекрасни фризури многу полесно, што го вашиот Фризер процесот повеќе удобен и удобно.Издржлив Материјал : овие коса избирање на прстени се изработени од квалитетни метални материјали, цврсти и издржливи, лесни и лесен за чување, не е лесно да исчезнат или да ги кородираат, кој не е лесно да се наведнуваат или деформира и можат да траат долго време.Практичен Дизајн : косата разделба прстени се лесно да се стави на и да ја поправите на палците и удобен за вашиот оперативен, со заоблени посочи совети, може да ви помогне лесно да се контролира коса разделба износ, мазни површини ќе не боли вашата коса и скалп.Забелешка : ве молиме да се биде внимателен во врска со посочената совети и одржување на прстени и по употребата.Лесен за Користење : косата избор на алатки може да се примени за долго време, мазни површини ќе не боли вашата коса и скалп, лесно да се земе се исклучи или да го стави на, се задоволат секојдневните барања, спаси многу фризура обработка на време.Широк Апликации : ова се криви ноктот помине прстен не се погодни само за правење коса, плетенки, косата моменти, ткае, коса, боја и инсталирате екстензии за коса, што го вашиот фризер процесот повеќе удобен и релаксирачки; тоа исто така може да се користи за улоги cosplay и ноќта на Вештерките носии.Играње на улоги ќе се направи повеќе привлечна, тоа исто така може да биде убава додаток во вашата колекција, или убав подарок за семејството или прекрасна пријатели.Messen 12 Парчиња Коса Разделба и Избор на Алатки Метал Коса Разделба Прстени Коса Sectioning Прстен и 6 Парчиња Алигатор Косата Клипови, Ретро Помине Прст ноќта на Вештерките Cosplay, Разделба Чешел за Плетење на Косата Виткање и Стил на Косата Плетење Алатка Карактеристики : Мулти-функција : губење на разделба и избирање на прстени се лесен за употреба, донесе многу погодности за правење фризури во секојдневниот живот.Тие исто така може да работи како декоративни прстени за ноќта на Вештерките партија, cosplay партија, фаза перформанси и други прилики, да ви донесе шик изглед.Совршена Комбинација за Косата : косата sectioning прстени се погодни за домашна употреба и коса салон, погоден за кратка и долга коса, практична косата алатки за разделба губење на делови за изработка на плетенки, нагласува, ткае, боја на косата, и да ја инсталирате екстензии за коса, што го вашиот фризер процесот повеќе удобен и релаксирачки.Карактеристики : Материјал : Метални+Пластика Големина : како слики прикажани Боја : Сребро, Злато, Црна Количина : 18 Парчиња Пакетот Вклучува : 6 x Злато Коса Разделба и Избор на Алатки 6 x Сребрена Коса Разделба и Избор на Алатки 6 x Црното Алигатор Стил Sectioning Клипови Топло белешки : Деца треба да се користат под возрасни е надзор.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Посочи делови вклучени, ве молиме да обрнете внимание на совет и да се чува далеку од мали деца.Messen ви нуди да се грижат гаранција за заштита на секој корисник кој добива неисправни цел.Секогаш, ние ќе бидат таму за вас!.

Избор на купувачот..